Erdoğan düşmanlığı ve Bermuda Şeytan Üçgeni!
Hamza Mercanoğlu

Erdoğan düşmanlığı ve Bermuda Şeytan Üçgeni!

         

Muharrem İnce ilk ziyaretini SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’na gerçekleştirdi. Basın önünde el sıkışıp poz verdiler. İnce’den günün incisi tezahür etti! Gazetecinin sorduğu “ İkinci tura kalırsa kim kimi destekleyecek?

İnce: İkinci tura kalmayacağız, çünki ikimizde ilk turda kazanacağımıza inanıyoruz… Matematik çöktü!

Laf olsun, torba dolsun işte!

İP Genel Başkanı Meral Akşener cephesinde ise algı operasyonları son sürat devam ediyor. Bağcılarda çıkan kavgada yaralananların olması, 7 Haziran seçimleri öncesi HDP mitinginde patlayan bombayı aklıma düşürüverdi her nasılsa!

Çocukluğuma denk gelen 1 Mayıs 1977, ardından 12 Eylül darbesi, 28 Şubat post modern darbe, 12 Nisan Muhtırası, 17-25 Aralık yargı darbe girişimi, Gezi kalkışması ve 15 Temmuz alçak darbe girişimi..

Hepsinde sistem aynı! CİA-Mossad kurgusu!

Biraz daha geriye gidersek, PKK ve diğer terör örgütlerinin kurulması, beslenip büyütülmesi ve günü geldiğinde kullanılması! Olaylar zincirini net görebilmek için resmi biraz büyütürseniz berrak şekilde arka plandaki logoları görürsünüz. “CİA-Mossad- NATO-BM-AB”

Bağcılar’da çıkartılan kavga bir başlangıç, prova niteliğindedir. Sırtını ABD’nin bekçi köpeğine dayayan siyasi hareketler, bu ülkede kendilerine ekmek kalmadığını anlayana kadar bu tezgahlar devam edecektir. Açıkça FETÖ kokan bu nevi provokasyonları geçmiş seçimlerde çok gördük. Özellikle 7 Haziran’da HDP’nin kazanması için uyarlanan senaryolar kısmende olsa başarılı oldu.

Ne ki, yanlış hesap Bağdat’tan değilsede, Anadolu’dan geri döndü ve akabinde yapılan erken seçimde necip milletimiz istikbal ve istiklaline oynanan oyunu fark ederek “Kukla”lara gereken dersi verdi. 24 Haziran’dada böyle olacak. Zira halk bu yalancı dolmaları yutmuyor artık.

SP’NİN ERDOĞAN DÜŞMANLIĞI

Özellikle bu seçimde CHP ve avanesiyle ittifak eden Saadet Partisine birkaç sorum olacak.

Ömrünü İslam davasına adamış Merhum Erbakan hocanın “Fikir mirası” üzerine oturmuş, Avrupa’da çalışan gurbetçilerin ve mütedeyyin Müslümanların bağışlarıyla desteklenmiş bir partinin, tüm seçim stratejisini Erdoğan düşmanlığı üzerine kurguladığını tarih nasıl yazacak?

Oysa, gözünü karartarak, en azılı İslam düşmanlarıyla işbirliği yaptığı ve ortak düşman ilan ettiği Erdoğan, Cumhuriyet tarihinde “Kur’an okuyan tek Cumhurbaşkanı” değil midir?

O Erdoğan ki, 28 Şubat’ta varlığına bile tahammül edilmeyen Müslüman STK’lara açıkça destek vererek, bugün en saygın kurumlar haline getiren!

O Erdoğan değil midir, 28 Şubat’ın puslu günlerinde, artık sokakta bile yasaklanması tartışılan “Başörtüsü”ne Devletin tüm kurumlarında serbestlik getiren?

Mahkemelere şahit olarak bile sokulmayan başörtülü kadın artık o mahkemede “Hakim” olarak oturuyor. Hem de başörtüsüyle!

Bunu sağlayan Erdoğan değil midir?

Düşmanlıklarının gerekçesi nedir anlamak mümkün değil. Hadi CHP’yi, HDP’yi, ABD’yi, İsrail’i ve bilumum Allah düşmanlarının Erdoğan saplantısını anlayabiliriz. Biliriz ki, Allah’a düşman olan, onu sevene de düşmandır!

Peki, size ne oluyor? Düne kadar kardeşiniz olan, aynı partide iken yere göğe sığdırmadığınız Tayyip Erdoğan’a bugün nefretiniz neden?

Sizin partiden olmadığı için mi?

 Allah aşkınıza! Siz iktidara geldiğinizde Erdoğan’dan daha iyi, daha güzel ve daha fazla neyi yapacaksınız? 

Yapamazsınız!

Milli Görüş davasına inanmış ve Merhum Erbakan hoca televizyonda konuşmaya başladığında “Esas duruş”a geçen bir dava gönüllüsüyüm. Bu dava için 28 Şubat’ta hapse tıkılan, DGM’lerde yargılanan üç beş gazeteciden birisiyim ve şunu söylüyorum: Bermuda Şeytan üçgenindesiniz! Üzülüyorum, üzülüyoruz. Koskoca Milli Görüş davasını “Abaza”lara peşkeş çekmeye hakkınız yok!

Bu milletin çocuklarını uyuşturarak, her birini CİA ajanına dönüştüren alçak FETOŞ’un talimatıyla talimatlananlarla nasıl birlikte olursunuz? O alçak Feto’nun gazeteleri değil miydi o gün manşetinden “Beceremiyorsanız bırakın!” diyen. 28 Şubat’ın asıl planlayıcısı ve baş aktörünün aslında FETO  olduğunu, Merhum hocayı boncuk, boncuk terleten alçakların perde arkasında bu namussuz papazın olduğunu hala idrak edemediniz mi?

Yazık! Çok yazık ediyorsunuz. Bu davaya ömrünü hibe etmiş Erbakan hocanın kemiklerini sızlatıp, fikirlerini idlal ediyorsunuz!

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500