Rüyada acı çekmek ne anlama gelir? Rüyada acı çekmenin tabiri...

Rüyalarda çeşitli hikmetler vardır. Kimi için bir müjde olur, kimi için ise bir ikazdır. Rüyada acı çektiğini görmek, acının tersine hayra yorumlanır. Rüyasında acı çektiğini gören kişi hiç olmadığı kadar rahat ve ferah bir hayata kavuşacağına delalet ede

Rüyada acı çekmek ne anlama gelir? Rüyada acı çekmenin tabiri...

Rüyada acı çekmek rüya sahibinin ferahlığa, esenliğe ve huzura kavuşacağına, müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine ve hiçbir derdi kalmayacağına delalet eder.Bu rüya rüya sahibinin akan gözyaşının dineceği, geçmişte yaşadığı kötü günlerini unutacağı ve yarınlarına umutla bakacağı anlamına gelir.

Rüyada her hangi bir yerinin acıdığını duymak ve görmek, acıyan yerinde bir çıban veya ona benzer bir yara varsa kısmete, yarayı Ameliyat yaptırdığını görmek, kısa zamanda maddi durumun düzeleceğine delalet eder. Ellerde acı hissetmek ise, bolluk, bereket ve maddi kazanç olarak yorumlanır. Acıyı hisseden sizseniz; bu aralar gereksiz yere canınızı sıkacağınıza işaret eder. Rüyada çekilen acı hakikatte de mutluluğu simgeler. Acı hissederek ağlamak, yapacağınız iş sonucunda memnun olmaya yorulur.

RÜYADA ACI HİSSETMEK

Rüyada acı hissetmek rüya sahibinin kısa sürede yapmış olduğu dostluklara fazla kapılmaması ve her konuda dostum diyebildiği kişilere güvenmemesi olarak görülür. Kişi girmiş olduğu yeni iş hayatında ortamında bulunduğu insanların samimiyetlerine aldanmış sırtını dönebileceği sağlam dostlar olarak görmüştür.Bu kişide ileride olabilecek tehlikelere karşı savunmasız kalması olarak gösterilir.Rüya sahibi bu huyundan vazgeçmeli Aksi takdirde bu alışkanlık rüya sahibinin canını fena şekilde yakacak ve başını ağrıtacak demektir.

rüyada diş ağrısı çekmek

RÜYADA DİŞ AĞRISI ÇEKMEK

Rüyada diş ağrısı çekmek , hayırlı olaylar yaşamaya delalet eder. Rüya sahibinin hayatında olumlu ve güzel gelişmeler yaşanacağına, kişinin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına işaret eder.Rüya sahibi hayatı boyunca ne iş hayatında nede özel hayatında maddi ve manevi anlamda sıkıntılar çekmeyecek olup her konuda çok şanslı ve başarılı olacaktır.Bu başarı kişiyi çevresine karşıda olumlu kılacak herkes tarafından örnek gösterilen sevilen kişi olarak kalacaktır.

RÜYADA BOYUN AĞRISI GÖRMEK

Rüyada boyun ağrısı görmek, çevrenizde var olan uyumsuz, sizi kıskanan, sürekli gerginlikler yaşayan ve yaşatan, terbiye yoksunu bir insanın varlığı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin etrafında başına dert olan biri tarafından üzüleceği, maddi ve manevi kayba uğrayacağı fakat yine de o insanı mutlu edemeyeceği ve o mutlu olmadığı için de kendisinin mutlu olamayacağına işaret eder. Rüyada boyun ağrısı çekmek ise rüya sahibinin çevresindekiler için kendisinden feragat ettiğini gösterir.  

RÜYADA OMUZ AĞRISI GÖRMEK

Rüyada omuz ağrısı görmek, rüyayı gören kişinin, yanlış tercihler yüzünden yanlış yollara gireceği ve bu nedenle de büyük kayıplara ve zararlara uğrayacağı şeklinde tabir edilir. Bazı alimler tarafından ise rüya sahibinin omuzundaki yükün fazla olduğu yani geçim sıkıntısı çektiği, kazandığı paranın da bereketli olmayıp çabuk tükendiği şeklinde yorumlanır. Eğer rüya sahibi omuz ağrısını gidermek için hap içiyorsa, içinde bulunduğu maddi sıkıntıdan bir yakınının desteği ile kurtulacağı, eğer manevi bir sıkıntı içindeyse ise o ana kadar aldığı hayır dualarıyla bu sıkıntısının üstesinden geleceği şeklinde yorumlanır.

rüyada baş ağrısı

RÜYADA BAŞ AĞRISI ÇEKMEK

Rüyada baş ağrısı çekmek , kişinin canın sıkılmasına, hayatının ve moralinin bozulmasına neden olan ve uzun zamandır kurtulmak için cebelleştiği o kötü durumdan nihayet kurtulmayı başaracağına ve rahata ereceğine alamet eder. Kişi, bu uğurda vermek için adadığı sadakasını da vermeyi unutmayacak demektir.Baş ağrısı çekmek kişinin geçmişte çekmiş olduğu sıkıntılarının sona ererek kişinin  ruhen ve bedenen huzura ermesi ve Allah katında dualarının kabul olması olarak işaret edilir.

RÜYADA KARIN AĞRISI GÖRMEK

Rüyada karın ağrısı görmek, kazanılan helal paranın haram yolda kaybedileceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin, çevresinde doğru yolda olmayan insanların varlığına ve rüya sahibinin de bu insanların varlığından mutlu olduğuna ve elindeki maddi veya manevi değerleri de bu nedenle kaybedeceğine işaret eder. Bazı alimlere göre rüyada karın ağrısı çekmek rüya sahibinin sınandığı ve yapacağı tercihlere göre yaşamının şekil alacağı şeklinde tabir edilir.

RÜYADA GÖBEK AĞRISI GÖRMEK

Rüyada göbek ağrısı görmek, aile içinde yaşanan yada yaşanacak huzursuzluklara, kavgalara ve ihanetlere delalet eder. Rüyayı gören kişinin karısı yada kocası yani eşi tarafından ihanete uğradığına ve bu nedenle de yaşanacak ağız kavgalarına, sorunların bir türlü çözülemeyecekmiş gibi göründüğü halde yakın çevrenin ve aile büyüklerinin devreye girmesiyle zamanla ve yavaş yavaş buzların eriyeceğine işaret eder. Rüyada göbek ağrısı çekerken aynı zamanda göbekten kan gelmesi ise ihanetin bütün iyileştirme çabalarına rağmen yani yakın çevrenin ve ailenin araya girmesine rağmen düzelemeyeceğine, rüya sahibinin affetmeyeceğine delalet eder. Eğer rüya sahibi bekar ise hiç hoşlanmadığı bir erkeğin ona musallat olacağı ve rahatsız edeceği şeklinde yorumlanır.

RÜYADA VÜCUDUNDA YARA GÖRMEK

Rüyada vücudunda yara görmek rüya sahibinin yanlış yollara gireceği, din ve kitabı unutacağı, Allah katındaki yerinden vazgeçeceği, günaha girmekten korkmayacağı ve yalana dolana karışacağı şeklinde tabir edilir. Bir nevi rüya sahibinin Allah’a ve emirlerini hiçe sayarak şeytanın yolundan gitmeyi tercih etmesine ve ona tatmasına işaret olarak gösterilir. Bu tarz kişiler herkesten uzak kendi dünyalarına çekilmiş güzeli iyiliği dostluğu görmek yerine kötülüğü acımasızlığı zulmü tercih etmişlerdir.

RÜYASINDA AMELİYAT OLDUĞUNU GÖRMEK

Rüyasında ameliyat olduğunu görmek  hayırlı ve olumlu bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, sağlık sorunları ile ilgili bir problemi varsa eğer en kısa sürede bundan kurtulacağına ve sağlığının düzeleceğine delalet edilir. Rüya sahibinin, iş hayatı ile ilgili bir sıkıntısı varsa gelecek bir yardım ile bu sorundan kurtulacağına ve işlerinin çok daha iyi olacağına işaret edilir. Bu tarz rüya sahipleri her konuda başarılı olup hayat dail attıkları her adımda mutlu sona erecek bu başarıları kişide makam ve mevki yönünden yükselişe işaret olarak gösterilecektir. Ayrıca Rüyada ameliyat olduğunu görmek  rüya sahibinin afiyette ve keyifte olacağına, neşesini ve huzurunu kaçıracak hiçbir sorunun meydana gelmeyeceğine, kesesinin her daim dolu kalacağına ve geçim sıkıntısına düşmeden rahat, kolay ve güzel bir hayat yaşayacağına işaret eder.

RÜYADA AĞRI ÇEKEN BİRİNE YARDIM ETMEK

Rüyada Ağrı Çeken Bir İnsana Yardım Etmek, iş hayatındaki inişler çıkışları işaret eder. Rüya sahibinin iş yaşamında bir dönem maddi sıkıntılar çekip neredeyse iflas seviyesine geleceği ancak belli bir zaman sonra toparlanıp eskisinden de daha çok paralar ve başarılar kazanacağını delalet eder. Rüyada ağrı çeken bir insana yardım etmek, rüyayı gören kişinin maneviyatının güçlü olduğunu bu nedenle de zorluklar yada sıkıntılar yaşasa bile maneviyatının sağlamlığından ötürü bu sıkıntı veya problemlerden çok etkilenmediği yada çabuk atlattığını gösterir. Bazı alimlere göre rüyada ağrı çeken birine yardım etmek, eskiden yardımını aldığınız birinin yakın zamanda sizden başı dara düştüğü için yardım isteyeceğine ve sizinde o yardıma karşılık vererek onu sıkıntısından kurtaracağınıza delalet eder.

kedi

RÜYADA AĞRI ÇEKEN BİR HAYVANA YARDIM ETMEK

Rüyada ağrı çeken bir hayvana yardım etmek, ortaklıklarla girişilen işlerde sıkıntı ve yorgunluğa delalet eder. Rüya sahibinin ortak bir işe girdiğinde başlarda sıkıntı çekeceği ama zaman geçtikçe hem ortağının hem de rüya sahibinin kazancının ve rıskının artacağı şeklinde yorumlanır.  Eğer iş hayatınızda ortağınız yok ise toplu elde edilecek helal ve hayırlı bir paraya işaret eder. Rüyada ağrı çeken bir hayvana yardım etmek, rüyayı gören kişinin yaptığı yardımların karşılığını beklemeyen, kimin yardıma ihtiyacı varsa onu gidermek için elinden geleni ardına koymayan ve başkasının sıkıntısını gidermekten hoşlanan biri olduğunu işaret eder.

acı çekmek rüya
         
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500