Erkenek Işık Su / Su Fabrikaları

Erkenek Işık Su
Erkenek Işık Su Erkenek Işık Su Erkenek Işık Su Erkenek Işık Su Erkenek Işık Su Erkenek Işık Su Erkenek Işık Su Erkenek Işık Su Erkenek Işık Su
Bu içerik 695 kez okundu.
Firma Hakkında

 

 

Kalite Politikamız

Erkenek Işık Su , ambalajlı su sektörünün en köklü ve lider markalarından biri olarak dünya standartlarında bir kalite organizasyonu olmayı en temel öncelik olarak benimsemiştir.

Erkenek Işık Su, her gün tüketicilerine en iyi ürün ve servis kalitesini sağlamayı taahhüt eder. Bu amaca ulaşmak için, uygun kalite sistemi ve daha da önemlisi üst düzey kalite bilincine sahip çalışanları sayesinde üretim ve tedarik zincirinin her aşamasında sürekli iyileştirme anlayışı ile çalışır.
Kalite Politikası Hedeflerimiz

Son ürünün gıda güvenliği ve yasal mevzuata uygunluğunun garanti edilmesi
Müşteri memnuniyeti sağlamak için tüketici beklentilerinin belirlenmesi
Pazardaki gelişmelere paralel şekilde kalite standartlarının sürekli iyileştirilmesi
Beslenme ve Sağlık beyanlarımızın bilimsel olarak desteklenmesinin sağlanması

Gıda Güvenliği Politikamız

Erkenek Işık Su için Gıda Güvenliği Kontrolü, yerel yasal gerekliliğe uyumluluğun ötesinde, müşteri memnuniyeti için tartışılmaz bir önkoşuldur. Bu nedenle Erkenek Işık Su , tüketicilerine sağlıklı ve güvenli ürünleri sağlamayı taahhüt eder.
En uygun Gıda Güvenliği kontrolü için ilgili gereksinimleri oluşturan uluslararası olarak kabul edilen bir standart olan yeni norm ISO 22000:2005, farklı elementleri sürekli iyileştirmek için yapısal bir yaklaşımla birleştirmeye olanak sağlar. Dolayısıyla, Erkenek Işık Su , tüketicilerine sağlıklı ve güvenli ürünleri daimi olarak garanti etmek için bu yaklaşımı kademeli olarak yaymayı taahüt eder.

Çevre Politikamız

Hammadde temininden, son ürünün tüketimine kadar geçen tüm aşamalarda, yüksek kalite ve hijyen seviyesinde ürettiğimiz ürünlerimizi tüketicilerimize sunarken, faaliyet gösterdiğimiz her çalışma ortamında çevreyi, sürekli iyileştirme ve sürdürülebilir kalkınma kapsamında korumak en temel görevimizdir.

Su Kaynakları Koruma Politikamız

Erkenek Işık Su , kullandığı doğal mirasımız kaynak sularının sürdürülebilir yönetimini garanti eder.

Erkenek IŞIKSU’nun Su Pazarındaki Yeri

Erkenek beldesi eskiden beri suyu ile meşhur bir yerdir .Suyumuzun son derece kaliteli olması bölgesel su pazarında bize çok büyük bir avantaj sağladı. Özellikle Gaziantep, Şanlıurfa, Malatya, Elazığ, Adıyaman, Kahramanmaraş, Adana, Mersin, Diyarbakır, Mardin, Nevşehir, Niğde, Kilis, Antakya, İskenderun illeri ve bu illerin ilçeleri başta olmak üzere yaklaşık 42 ilde bölgesel su pazarında önemli mesafe kat ettik.Ülkemizin farklı bölgelerinde ikinci ve üçüncü farklı kaynak suyu çalışmalarımız da devam etmektedir.Bu çalışmalar sonucunda hedefimiz bölgesel liderlikten sıyrılıp ulusal kimliğe bürünmek,bunun içinde tüm gücümüz ile gerekli alt yapıyı oluşturmaya çalışıyoruz.Ayrıca bu yıl içinde Mısır ,Libya ve Suriye ülkelerine ihracatımız başladı.